Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Zubrzyca Dolna - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Krakowska

Klecza Dolna(Zubrzyca Dolna + 41 km)

2 650 000 zł500 m² 5 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Chciałbyś mieszkać w luksusowych wnętrzach i jednocześnie zarabiać ? Mam dla Ciebie rozwiązanie! Przestronny gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Chochołów

Chochołów(Zubrzyca Dolna + 21 km)

3 499 000 zł490 m² 7 140,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Chochołów 127 - tu warto żyć. I warto zarabiać. Chochołów od lat przyciąga tych, którzy szukają prawdziwego Podhala Bez tłoku Krupówek, z zachowanym klimatem góralskiej wsi. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy Nowy Targ

Nowy Targ(Zubrzyca Dolna + 27 km)

699 000 zł58,60 m² 11 928,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokalizacja Osiedle Bór w Nowym Targu to spokojna i malownicza lokalizacja położona w południowej części miasta, na obrzeżach w sąsiedztwie lasu. Jest to osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Żywiec

Śródmieście,Żywiec(Zubrzyca Dolna + 40 km)

1 390 000 zł330 m² 4 212,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Żywiec - ciekawa kamienica w centrum miasta w pobliżu rynku o pow. 330 mkw., położona na działce o pow. 446 mkw. Skład parter - czynna restauracja ze wszystkimi odbiorami sanepidu,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wesoła

Żywiec(Zubrzyca Dolna + 40 km)

500 000 zł119,77 m² 4 174,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal usługowy o pow. 120 mkw w Żywcu ul. Wesoła. Oferta sprzedaży dotyczy lokalu handlowo usługowego o powierzchni całkowitej 119,77 mkw, zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Zawoja

Zawoja(Zubrzyca Dolna + 18 km)

4 200 000 zł690 m² 6 087 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Victoria Estate prezentuje nieruchomość - Karczma Zbójnicka wyjątkowa inwestycyjna w sercu Beskidów - Zawoja 2123 Rozpoznawalna, w pełni funkcjonująca restauracja z ugruntowaną pozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Sucha Beskidzka(Zubrzyca Dolna + 24 km)

2 390 000 zł500 m² 4 780 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji marek   Mail:   Ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz nieruchomości pod inwestycję, to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie :). Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Krakowska

Andrychów(Zubrzyca Dolna + 44 km)

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz topowego lokalu W andrychowie pod usługi, handel, biuro Z możliwością rozbudowy ? dobrze trafiłeś ;) atuty: budynek ocieplony W układzie szeregowym przy ulicy krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krakowska

Andrychów(Zubrzyca Dolna + 44 km)

600 000 zł185,90 m² 3 227,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Andrychów - do sprzedania część kamienicy przy ul. Krakowskiej. Budynek w całości podpiwniczony. Na parterze znajduje się lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 185,90 m2. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny umeblowany Raba Wyżna

Raba Wyżna(Zubrzyca Dolna + 17 km)

6 490 000 zł700 m² 9 271,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Inwestycja, którą przedstawiamy, to wyjątkowy obiekt hotelowy, który łączy komfortowy wypoczynek z górskim klimatem. Zawiera różnorodne opcje zakwaterowania, jak 7 pokoi dwu-.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Zubrzyca Dolna

Zubrzyca Dolna,małopolskie

440 000 zł120 m² 3 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek wolnostojący zlokalizowany w Zubrzycy Dolnej (dawna stolarnia) Powierzchnia działki: 2119m2, porośnięta drzewami do uporządkowania (wycięcia) Nr ewid. działki: 3203/2, 3204/2,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij